CZ PL
poptávka online
* povinné položky


Stavební práce

V rámci zdokonalování a komplexnosti nabízených služeb provádíme také stavební činnost, která zahrnuje napří klad výstavby, opravy a rekonstrukce provozních budov, stavebních objektů, základových konstrukcí, dopravních a obslužných komunikací.

Stavby a Vaše další požadavky na stavební práce dokážeme díky špičkové technice a dostatečnému množství vlastních kvalifikovaných zaměstnanců provést v krátkých termínech a při zachování maximální kvality odvedené práce.

Široké portfolio dalších našich služeb nám poskytuje možnost realizovat Vaši zakázku od A-Z s minimem subdodávek a můžeme tak zaručit kvalitu práce.


Reference

CHD - branka k DG

Rekonstrukce budovy skladu, vyztužení stropu energo kanálu, zhotovení nové vjezdové brány.


Náchod TR 110/35kV - obnova R110kV


Frýdlant TR 110/22kV - BSP

Předmětem realizace bylo provedení kontaktního zateplení budovy rozvodnyTR Frýdlant o výměře 850 m2 včetně výměny klempířských konstrukcí a nových plastových oken.


Posílení vedení V148/151/152, Vyškov-Most Jih-Komořany

Vybourání a likvidace starých základů, montáž základových dílů, příprava základové jámy, betonáž základů, zřízení uzemnění, terénní úpravy


Opravy ŽB zásobníků TD 29b, c, d, na objektu TD

Oprava ŽBK sanací, úpravy ocelových konstrukcí, zámečnické prvky. Práce z lešení včetně tryskání konstrukcí a následných oprav. Dodání a výstavba otěruvzdorných ploch z dlaždic z taveného čediče. Demontáž a montáž včetně dodání nových uzávěrů.Politika kvality, environmentu a BOZP VOP Reference Kontakty © 2013 – 2016 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign

admininstrace referencí