CZ PL
poptávka online
* povinné položky


Stavební práce

V rámci zdokonalování a komplexnosti nabízených služeb provádíme také stavební činnost, která zahrnuje napří klad výstavby, opravy a rekonstrukce provozních budov, stavebních objektů, základových konstrukcí, dopravních a obslužných komunikací.

Stavby a Vaše další požadavky na stavební práce dokážeme díky špičkové technice a dostatečnému množství vlastních kvalifikovaných zaměstnanců provést v krátkých termínech a při zachování maximální kvality odvedené práce.

Široké portfolio dalších našich služeb nám poskytuje možnost realizovat Vaši zakázku od A-Z s minimem subdodávek a můžeme tak zaručit kvalitu práce.


Reference

Výstavba vedení 110kV TR Tuchlovice - Líšany

Vybudování nových betonových základů pro novou linii VVN 110kV.


CHD - branka k DG

Rekonstrukce budovy skladu, vyztužení stropu energo kanálu, zhotovení nové vjezdové brány.


Náchod TR 110/35kV - obnova R110kV


Frýdlant TR 110/22kV - BSP

Předmětem realizace bylo provedení kontaktního zateplení budovy rozvodnyTR Frýdlant o výměře 850 m2 včetně výměny klempířských konstrukcí a nových plastových oken.


Posílení vedení V148/151/152, Vyškov-Most Jih-Komořany

Vybourání a likvidace starých základů, montáž základových dílů, příprava základové jámy, betonáž základů, zřízení uzemnění, terénní úpravyPolitika kvality, environmentu a BOZP VOP Reference Kontakty © 2013 – 2016 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign

admininstrace referencí